• image

SAYASA'da  uzman eğitmenler eşliğinde teke tek 50 dakika süren Pilates dersleri sayesinde kilo verme esnasında oluşabilecek sarkmalar ve selülit önemli ölçüde önlenir. Havaya göre bahçede ya da adalar manzaralı spor odasında yapılan eğlenceli dersler, bir an önce incelmenize, çok daha sıkı bir vücuda ve düzgün bir duruşa kolaylıkla sahip olmanıza yardımcı olur.

Ders saatleri:  08:00 - 21:30 Pazar hariç her gün

PİLATES


Kişiye nefes alışlarını ve hareketlerini kontrol etmeyi öğreten ve zihinle beden arasındaki bağlantının güçlendirilmesini amaçlayan bir spor tekniğidir. Özellikle karın ve sırt kaslarını esnetip, kuvvetlendirmeyi amaçlayan Pilates yöntemi, düzenli yapıldığında vücuda sıkı ve esnek bir form kazandırmaktadır. Hangi hareketi yaparsanız yapın karın kaslarınızı çalıştıracağınızdan Pilates sayesinde inanılmaz kuvvetli karın kaslarına sahip olabileceğiniz gibi, bel ve boyun ağrılarınıza, duruş bozukluğunuza ve diz ağrılarınıza da aynı zamanda iyi gelecektir.

Eksiksiz bir Pilates programı hem minder hareketleri hem de aletli egzersizlerden oluşur. Donanımlı bir Pilates stüdyosunda reformer'dan trapez masası, wunda sandalyesi, çeşitli ebatlarda fizyo toplar, tera-bantlar ve kondisyon çemberleri bulunur. Bu aletlerde belli bir dirence karşı çalışırsınız. Her egzersizin hangi bölgeyi vurguladığının tam anlamıyla farkında olursunuz. Bu da hareketlerinizin kontrolünü ve derinliğini daha açık ve net bir şekilde anlamanızda yardımcı olacaktır.